Забули пароль? Реєстрація

Види залізничних квитків

В даний момент існує три типи залізничних квитків:

  • Паперовий квиток
  • Інтернет-замовлення квитка (квиток з відкладенним друком)
  • Електронний квиток

Паперовий квиток

Звичайний паперовий квиток – це звичний всім квиток надрукований на бланку суворої звітності, такі квитки продаються тільки в залізничних касах.

Користуватися таким квитком дуже просто. Купуєте його в касі і пред'являєте провіднику при посадці разом з посвідченням особи (іменні квитки введені з 6 квітня 2013 року). Під час поїздки квиток зберігається у провідника, а за півгодини до прибуття, провідник повертає квиток пасажирові.

З 6 квітня 2013 року всі залізничні квитки є іменними. Ви повинні пред'явити провіднику документ, що засвідчує особу, при посадці в поїзд (паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення або оригінал свідоцтва про народження дитини). Будь ласка, не забудьте взяти з собою посвідчення особи.

Інтернет-замовлення, або квиток з відкладеним друком

Часто такий квиток називають «електронним квитком», але це не зовсім так. Коли Ви купуєте такий квиток в інтернеті або будь-якій точці продажу, в якості підтвердження видається 16-значний код. Цей код може бути роздрукований на бланку замовлення, присланий у вигляді СМС на мобільний телефон або просто переписаний «від руки».

У кожному разі, код інтернет-замовлення дає право на його обмін на паперовий квиток у залізничній касі не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда, але:

Бланк інтернет-замовлення не є проїзним документом! Код дркба обміняти на квиток у касі

Зручність інтернет-замовлення полягає в тому, що купівлю квитка можна здійснити, не виходячи з дому, або в найближчій точці продажу, а обмін коду замовлення на паперовий квиток проводиться позачергово в спеціально відведеній ЖД касі, або в будь-якій залізничній касі. Обмін коду замовлення в касах Укрзалізниці проводиться безкоштовно.

У приватних касах, зазвичай це туристичні агентства, які уклали договори з Укрзалізницею за обмін коду замовлення на паперовий квиток може бути встановлена комісія.

Электронний залізничний квиток

На відміну від інтернет-замовлення, електронний квиток є повноцінним проїзним документом. Купивши такий квиток на нашому сайті або в будь-який з точок продажу, Ви просто пред'являєте його при посадці в поїзд провідникові. Провідник зчитує QR-код квитка і виробляє посадку.

Відвідувати ЗЛ касу немає необхідності! Просто купуєте і їдете.

Просто купуєте квиток і сідаєте з ним в поїзд. QR-код може бути представлений провіднику, як у друкованому вигляді, так і на екрані Вашого мобільного телефону або ноутбука.

Увага! Електронний квиток є іменним. Ви зобов'язані пред'явити провіднику і квиток та документ, що засвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення або оригінал свідотства про народження дитини). Будь ласка, не забудьте взяти з собою посвідчення особи.

Дитини необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження, інакше квиток, виписаний на його ім'я буде недійсний.

 

Зворотній зв'язок
Повідомлення успішно відправлено
+38 (044) 360-02-41

Технічна підтримка 24/7

  • Visa
  • Verified by Visa
  • Mastercard
  • Mastercard secure code
  • Webmoney
  • Monexy