Забули пароль? Реєстрація

Перевезення тварин в поїзді

За допомогою нашого сервісу можна придбати квиток для перевезення тварин на поїзді. Для цього необхідно лише натиснути на відповідну іконку при покупці звичайного квитка.

Перевозка тварин

До вартості квитка для тварини (проїзного документа) буде автоматично додана вартість перевізного документа для тварини. У касу необхідно пред'явити обидва коди замовлення у випадку з покупкою квитків з відкладеним друком, або самостійно роздрукувати обидва документи (проїзний і перевізний) в разі купівлі електронного квитка на поїзд.

Вартість перевезення тварини в поїзді залежить від відстані, на яке буде проводитися перевезення. Точну вартість послуги можна побачити на етапі оплати в маршрут-квитанції.

Вартість квитка для тварин

Загальним правилом для провезення всіх тварин поїздом є наявність ветеринарного свідоцтва. Також один пасажир може оформити перевезення тільки однієї тварини. Правила перевезення тварин і багажу регламінтіруются розділом 15 Правил перевезення пасажирів та багажу.

Правила перевезення домашніх тварин на поїзді

Для перевезення будь-яких тварин поїздом обов'язково необхідна наявність дійсного на день перевезення ветеринарного свідоцтва (форма № 1 ВЕТ, 1 ВЕТ (СНД)). 

Свідоцтво для провезення тварини поїздом видається тільки державною ветеринарною клінікою на підставі ветеринарного паспорта тварини.

Довідка для перевезення тварини по Україні видається на 5 діб, для перевезення тварини за кордон — на 3 доби. Якщо ви збираєтеся везти тварину назад із-за кордону, довідку потрібно буде брати заново в місцевій ветеринарній клініці. Ті ж правила і для України, тобто, якщо назад тварина буде перевозиться більш ніж через 5 діб, довідка буде не дійсна і необхідно буде брати нову.

Перевезення будь-яких тварин в вагонах класу СВ забороняється.

Перевезення великих собак

Перевезення будь-яких собак залізничним транспортом дозволяється тільки при пред'явленні дійсного відповідного ветеринарного свідоцтва собаки.

У пасажирських і швидких поїздах дальнього сполучення провозити собаку дозволено тільки в купейному або м'якому вагоні, за умови викупу пасажиром всіх місць в купе, тобто разом із собакою і власником собаки в одному купе не має бути сторонніх пасажирів. У разі, якщо власник подорожує разом із собакою, він повинен викупити купе повністю, оформлювати перевезення собаки в купе в якому вже є зайняті місця заборонено. Це правило також поширюється і на собак-поводирів. Також перевезення великих собак можливе у багажному вагоні.

У поїздах з вагонами обладнаними місцями для сидіння (класу Інтерсіті, Інтерсіті +, тощо) перевозити собаку можна у разі, якщо місця в вагоні розділені на купе, тоді перевезення дозволяється також за умови викупу всіх місць у такому купе.

Перевезення собак в купе незалежно від їх розміру дозволяється за умови викупу пасажиром всіх місць в купе. Пункт 15.7 Правил перевезення пасажирів і багажу.

Перевезення малих собак

Собаки дрібних порід можуть бути розміщені як у купейних, так і в плацкартних вагонах, а також в поїздах класу "Інтерсіті", "Інтерсіті +" та "Регіональний Експрес". Собака повинна бути поміщена в контейнер або клітку з абсорбуючим дном. Один пасажир може оформити перевізний документ тільки для однієї собаки.

Перевезення малих собак в міжнародних поїздах дозволяється тільки в купейних вагонах, за умови викупу всього купе власником собаки!

Перевезення кішок

Кішки у поїздах перевозяться у призначених для цього спеціальних контейнерах. Один пасажир може провезти з собою лише одну кішку за наявності відповідного, дійсного на день перевезення, ветеринарного свідоцтва. Перевозити кішок можна у будь-якому вагоні, викупати всі місця в купе не потрібно.

Перевезення птахів

Декоративні кімнатні птахи (не більше трьох особин в одній клітці) дозволяється перевозити в усіх типах вагонів. Один пасажир має право перевозити не більше однієї клітки, що займає обсяг не більше одного місця ручної поклажі.

Викупати всі місця в купе у разі перевезення птахів у клітках не обов'язково.

Перевезення тварин в поїздах міжнародного сполучення

Для перевезення будь-яких тварин в поїздах міжнародного сполучення (Росії, країн Балтії, Грузії та Білорусі) необхідна наявність відповідного ветеринарного документа. Дрібних кімнатних тварин (собак, кішок, птахів) дозволяється перевозити тільки в купейних вагонах, не більше двох особин в купе.

В вагонах СВ, плацкартних і вагонах підвищеної комфортності забороняється перевезення будь-яких тварин.

Собаки перевозяться тільки в купейному вагоні на повідку і в наморднику, в окремому купе (не більше однієї собаки в купе). При цьому оплачуються всі місця купе, незалежно від наявності пасажирів.

У разі перевезення будь-яких тварин будь-якого розміру в поїздах міжнародного сполучення, пасажир повинен викупить всі місця в купе

Для перевезення тварин в поїздах міжнародного сполучення обов'язково повинна бути оформлена багажна квитанція.

Перевезення диких тварин в поїзді заборонено.

Зворотній зв'язок
Повідомлення успішно відправлено
+38 (044) 360-02-41

Технічна підтримка 24/7

  • Visa
  • Verified by Visa
  • Mastercard
  • Mastercard secure code
  • Webmoney
  • Monexy